Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum programistyczne Programmers Zone Strona Główna -> Software/Hardware
Autor Wiadomość
Developmax
#Moderator

PostWysłany: 05-05-08 12:11 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Poszukuję bezprzewodowych słuchawek z mikrofonem.
Na allegro jest wiele pozycji w cenie do 100 zł, ale mikrofon znajduje się w stacji.

Może Wam uda się cokolwiek (godnego polecenia) znaleźć w necie?

Zastanawiałem się nawet nad kupnem samych słuchawek IR, z osobnym (ale nie kierunkowym) mikrofonem.

Pzdr

Chwilowy brak funduszy na reklamę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mokszyk
~user

PostWysłany: 20-06-08 13:36 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to głupio zabrzmi Smile ale do kom. czy do PC ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Developmax
#Moderator

PostWysłany: 20-06-08 16:36 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do PC.

Kupiłem takie:
http://www.megamedia.pl/sluchawki-bezprzewodowe-philips-sbc-hc-8440.php

Można dostać w dobrej cenie powystawowe SBC 8440 np. allegro (ale nie tylko - w Angli można nawet kupić za 15$!!).

Parametry techniczne biją inne produkty w zbliżonym przedziale cenowym (czułość 100 dB, magnesy neodymowe, zasięg 100 m - sprawdzałem, po 50 m słuchawki dostają chrypki, w pobliżu transformatora, np. przy windzie, głupieją, co nie powinno dziwić).

Połasiłem się na powystawowe z 3-miesięczną gwarancją za ok. 80 zł (0% używania słuchawek, rozpoznanego organoleptycznie).

Pzdr

Ostatnio zmieniony przez Developmax dnia 20-06-08 16:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
TomekU
~user

PostWysłany: 20-06-08 16:42 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu chcesz skusic sie na bezprzewodowe. Przewodowe sa wg mnie o wiele lepsze.
http://www.nokaut.pl/sluchawki/sluchawki-creative-fatality-gaming.html <- swietne sluchawki i tanie. Sluchawki pierwsza klasa (jak za taka cene) i mikrofon tez jest bardzo dobry. Najlepiej poczytaj opinie na ich temat.

Developmax
#Moderator

PostWysłany: 20-06-08 16:51 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupując słuchawki bezprzewodowe miałem ku temu realny i logiczny powód - brak plączących się kabli, swobodne* oglądanie filmów w łóżku późno wieczorem, nauka języków obcych np. podczas przygotowywania posiłków, swobodna rozmowa skype'owa - z tej ostatniej opcji szybko zrezygnowałem; można kupić co prawda specjalne słuchawki z mikrofonem do skype (na stronie skupy zakupy online), ale jak dla mnie za drogie.

Tak więc jakość jakością, ale dla założonych warunków. Bezsprzecznie głównym powodem była potrzeba zakupu słuchawek bez plączących się kabli za rozsądną cenę (wg moich założeń do 100 zł). Zwłaszcza, że słuchawki kupiłem nie dla samej muzyki. Od tego mam inny sprzęt.

*) często coś jem, a inni domownicy śpią

Pzdr

Powrót do góry
tobix10
~user

PostWysłany: 12-11-08 20:43 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słuchawki bezprzewodowe są o wiele gorsze od przewodowych, jeżeli chodzi o jakość dźwięku, a cena potrafi dobić
takie dobre to słuchawki SENNHEISER Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu    Forum programistyczne Programmers Zone Strona Główna -> Software/Hardware Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: